Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Garsonijera vo Gevgelija

0 МКД

Се продава од: stevo 30 ноем. 09:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
kompletno opremena novo vo trgovski vtori sprat centar na gevgelija
stevo
 
070 200 898
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации