Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава двособен стан

0 ЕУР

Се продава од: Стефанка 17 окт. 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава двособен стан од 60 м2 на улица Сава Михајлов во близина на новиот пазар во Гевгелија.
Станот е со ПВЦ столарија со двојно термопан стакло и инвертер клима уред.
Цена по договор.
Тел:075/985-983
Стефанка
Кон почеток