Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan kaj Stokomak

30 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 16 дек. 16:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

Se iznajmuva deloven prostor vo 8mi Noemvri 0 МКД
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан од 71м2 на добра локација во Гевгелија во комплекс Ламела кај Стокомак маркет. Станот е празен со пархет, зградите се квалитетна градба со добар поглед и во мирна населба. Населбата се наоѓа на 5 минути од Грчка граница.
https://we4home.mk/property/stan-gevgelija-lamela-stokomak/
Станот располага со следниот распоред:
Голема дневна соба со трапезарија и кујна излез на балкон, 2 спални соби, 2 тоалета, ходник и остава од 4 м2 .
Станот е на втори спрат.
Напомена:
Во станот не се живее неколку години, на ѕидот влагата што може да се види е од атмосферска вода, сега улокот е саниран и проблемот е решен, станот е во добра кондиција со мали корекции може да се живее веднаш во него.
We4home.mk
077507556
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Nov Ekstra stan vo centarot na Stip 800 ЕУР
Екстра квалитетен стан во центар на Штип 815 ЕУР
Kvaliteten stan na super lokacija vo Strumica 680 ЕУР
Stan na Plostadot vo Stip 65 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации