Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo centar na Gevgelija

0 ЕУР

Се продава од: Zlatko Вчера 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан во центар на Гевгелија, први спрат од 76м2 со 4 соби, подрум и три тераси. Лоциран на градско шеталиште. Цена поволна
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации