Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Gevgelija od 70m2

0 МКД

Се продава од: Kiril 24 септ. 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan od 70m2 na ul.Kole Nedelkovski br.1/3 (vo blizina na OU Vlado Kantardziev), 58 m2 stan so 5 m2 terasa, 7m2 podrum na prizemje
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации