Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Gevgelija (renoviran)

32 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dojran building investments 02 септ. 22:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Dojran building investments

Dojran building investments

30 Огласи во продавницата

Plac vo Nov Dojran 13 000 ЕУР
Kuka vo Gevgelija 58 000 ЕУР
Poveke nivi na Prdejci-Smokvica 10 ЕУР
Stan vo Gevgelija 22 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava odlicen stan na 3 ti kat kompletno renoviran vo blizina na suva reka 57 m2 plus 5 m2 podrum
Dojran building investments
Дојран билдинг инвестмент е агенција за недвижности која е релативно нова на македонскиот пазар за недвижности, но засега може да се пофали со голем успех и задоволни клиенти. Оваа агенција за недвижности своите услуги ги нуди во Гевгелија, Дојран и околината. Дојран инвестмент билдинг агенцијата за недвижности најчесто нуди плацеви во центарот или околината на Гевгелија, куќи, станови за продажба, а поретко во својата понуда вклучува објекти за издавање. Мал дел од нивната понуда вклучува издавање спратови од куќа, издавање станови и др. Дел од недвижностите кои ги нуди оваа агенција се нови, дел реновирани, но има и стари градби за продавање и издавање. Клиентите може да го најдат својот дом или деловен простор во зависност од нивните финансии и останати моментални можности. Она што секој клиент го привлекува при купопродажба на недвижности е секако средени документи од страна на продавачот, точност и исправност на имотно-правната документација. Оваа агенција нуди и детално испитување на имотот; можна хипотека, нерегулирана сопствености, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден имот и многу други можности кои не би биле во можност клиентите да ги откријат. Исто така една од предностите на оваа агенција е и тоа што обезбедува целосен сервис, услуга, околу апликацијата за кредит, во најкус можен рок, без дополнителни трошоци од страна на клиентите. Поради овие важни причини, луѓето во околината на Гевгелија ја бираат токму Дојран Билдинг инвестмент, при посредување на целата документација. На тој начин заинтересираните клиeнти и потенцијалните купувачи немаат никаква обврска во однос на потребната документација. Голем дел од куќите кои ги нуди оваа агенција се така изградени и испланирани за да може новите сопственици да ги искористат за која намена тие сакаат. Дали тоа би било за живеалиште, деловен простор, дуќан, ноќен бар или можеби да ја средат куќата за апартмантско сместување, затоа што Дојран е туристичко место и во летниот период се соочува најчесто со недостиг на сместувачки капацитети, а тоа е како резултат на лековитите алги кои ги привлекуваат туристите и го прават Дорјан актуелен токму во летниот период. Одиме во Дојран!! Телефонскиот број на кој може да ги дознаете сите дополнителни информации околу огласите кои се поставени на сајтот на Пазар3 е 078 442 933.
Посетете ја нашата продавница
Сретеново, стар Дојран Прикажи на мапата
078442933
https://dbi.com.mk/
Dojran building investments
078442933
Leaflet
Dojran building investments

Dojran building investments

30 Огласи во продавницата
Stan vo Gevgelija (renoviran) 25 500 ЕУР
Kuka vo Gevgelija so deloven prostor 0 ЕУР
Kuka vo Gevgelija 45 500 ЕУР
Stan vo Star Dojran 20 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации