Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo Gevegelija

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Девомак Гевгелија Денес 11:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат нови станови во Гевгелија,нова градба со лифт.Големините на становите за продажба се 123m2; 48m2; 75m2; 87m2; 89m2.
Девомак Гевгелија
070218856
Leaflet
Кон почеток