Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANESA PREJ 120m2 1-SALON 3-DHOMA 2-BANJO

Се продава од: ALI BABA 19 окт. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
BANESA 120-m2 DHOMA E DiTES ME GUZHiNE 3-DHOMA GJUMi DHE 2 BANjO 071-668-338
Leaflet
Кон почеток