Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dvosoben stan vo Gostivar

32 000 ЕУР

Се продава од: Risto 24 септ. 08:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Гостивар
ИТНО се продава двособен стан (56м2) на 4ти кат, до судот во Гостивар. Станот располага со пространа дневна, посебна кујна, една спална и купатило.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации