Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Gostivar

0 ЕУР

Се продава од: Zarko 03 окт. 14:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
Stanot ima 4 terasi,golema dnevna soba,3 spalni (edna so kupatilo) ,2 kupatila. Stanot e nov,luksuzno sreden,nova zgrada! Se naogja na bulevarot,odma do bolnicata Trudova! ....cena po dogovor!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации