Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RiSi RiSi BANESA 105m2 93m2 84m2 78m2

0 МКД

Се продава од: ALi BABA 07 мај 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
RiSi RiSi / SHITEN BANESA 105 m2 93-m2 84-m2 78-m2 77-m2 NE FAZE TE NDERTIMIT TE TREGUT i MADH RUGA BELiCiCA TEL 070 811 833
ALi BABA
070 811 833
Leaflet
Кон почеток