Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 87-m2 3m2 PodruM 2 KAT CENTAR 62

62 000 ЕУР

Се продава од: ALI BABA 23 мај 17:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
SE PRODAVA STAN 87-m2 3-m2 PodruM 2-KAT CENTAR 62.000-EU TEL 070 811 833
ALI BABA
070 811 833
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации