Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Trosoben stan so imoten list

0 ЕУР

Се продава од: xXx 23 септ. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Гостивар
Stanot e vo nova gradba ul. Tomo Çerepnallkoski br. 12/5 blizu Osnoven Sud ili Xhamija Leska 500 metri daleçina od centarot na gradot, so imoten list od 68 m2 na 2 sprat so pogled kon Istok, ima 2 spallni i eden sallon so kujna, ballkon, podrum i edna malla prostorija koja se koristi kako shpajz a nameneta e za vtoro wc. Stanot se prodava komplet so namestaj. Bez nikakvi zameni. Za podetallni informaci javete se na tel. 070774063 sekoj den od 08:00 do 22:00
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации