Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 08 2022 12:30

НАЈДОБРА ПОНУДА НА СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА!

ЕУР

Објавени: ноем. 08 12:30
Прегледи: 821
Најдобра понуда на нови станови во изградба во Кавадарци!

Станови со идеален распоред на простор за вашиот дом. Опремени со материјали кои гаранитраат квалитет, комоција и пријатна атмосфера.
Висок степен на енергетска ефикасност што овозможува греење и ладење на просторoт со минимална потрошувачка на енергија.

Нудиме можност за избор на собни врати и керамички плочки по желба на купувачот.

Промотивна цена од само 840€ за m2 на ограничен временски период!

Двособни станови од 34 до 43m2
Трособни станови од 55 до 82m2
Четворособни станови со површина од 89m2

Facebook -https://www.facebook.com/profile.php?id=100086812990139
Instagram - https://www.instagram.com/kts_grading/

КТС Градинг е битолски бренд кој веќе 20 години постои и работи на создавање на квалитетни домови за своите клиенти!
Ние го градиме вашиот дом!
Опис на линк

КТС ГРАДИНГ ДООЕЛ Битола

КТС ГРАДИНГ ДООЕЛ Битола
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации