Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава стан во новиот центар

1 ЕУР

Се продава од: Riste 31 јул. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Кавадарци
Се продава стан во новиот центар позади ресторан Рамазоти на улица Вељко Вљахович бр 8 станот располага со две тараси две купатила,салон,кујна,спална соба,децка зградата има лифт исто и подрум за повеќе информации на бр : 071324991
Leaflet
Кон почеток