Објавени: јул. 02 2022 09:17

Se prodava

ЕУР

Објавени: јул. 02 09:17
Прегледи: 393
Se prodava Stan renoviran so terasa 16 kvadrata, plus uste Edna terasa od 3 kvadrata, ostava I podrum. Novi pvc prozori I roletni I dve kupatila kompletno renovirani. Terasata e pokriena so paneli I celosen pod so plocki. Stanot e vednas vseliv so nova kujna koja po dogovor moze da se ostavi vo stanot.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
393

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации