Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan od 60m2 do Kuzman skoloto

Се продава од: Павле 20 ноем. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Кичево
Се продава двособен стан 60м2 со сопствено парно, подрум 12м2 и сопствена гаража до Кузман школото во жолтата згради наспроти пекара Наси.
Цена по договор.
Павле
078 370-865
Leaflet
Кон почеток