Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZEN STAN DO OPSTINA KICEVO

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 06 јан. 23:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Кичево
SE PRODAVA LUKSUZNO OPREMEN STAN NA 2 SPRAT VO BLIZINA NA OPSTINATA I GRADSKATA BOLNICA , SO 3 SPALNI SOBI , DNEVNA KUJNA I TRAPEZARIJA , KUPATILLO , PRETSOBJE , 2 TERASI I SOPSTVENO PODNO PARNO GREENJE .STANOT E SO SPUSTENI PLAFONI I PREUBAV RASPORED .Inf :072524206 , viber 070782844.
SHITET BANESË LUKSOZE NË KATIN E 2 NË AFËRSI TË KOMUNËS DHE SPITALIT TË QYTETIT ME 3 DHOMA GJUMI , DHOMË DITE KUZHINË DHE TRAPEZARI , BANJO , KORIDOR DHE 2 TERASA .BANESA POSEDON NXEMJE QËNDRORE DHE TAVANE TË LËSHUARA TË PUNUARA ME KUALITET TË LARTË .Inf : 072524206 , viber 070782844.
KEMAL
Агенција за недвижности
Visit our store page
Ul.nad pasini bb Show on the map
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA SO DVA PLLACA VO KICEVO -
KUKA OD 871M2 SO USTE DVA PLACA -
TOP PONUDI SO EVTINI STANOVI VO STROG CENTAR -
KUKA SO PLLAC OD 1231m2 NA TOP LOKACIJA -
Кон почеток