Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава стан

1 ЕУР

Се продава од: Xxx 04 септ. 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Кичево
Се продава стан 40 м2 во близина на гимназијата и бензиската.
Leaflet
Кон почеток