Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan kaj O.S.U. Sande Sterjoski

29 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 26 дек. 22:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Кичево
Se prodava stan od 66 m2 + podrum, na 4ti kat. Stanot se naogja kaj skoloto Sande Sterjoski, e vo dobra sostojba.i odma vseliv. Cenata e 30000 eur.
Kontakt tel:
Vlatko 070 318 320
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Visit our store page
Bulevar Osloboduvanje 27/1-2 Show on the map
070 318 320
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
070 318 320
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Placevi na asvalten pat -
PLAC NAD SOCIJALNA ZGRADA GORICA 15 ЕУР
Plac na patot za Krusino 1 ЕУР
NIVA NA MAGISTRALA KAJ ATVA RESIDENCE 6 ЕУР
Кон почеток