Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 74m2

650 ЕУР

Се продава од: Mirjana Вчера 04:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Кичево
cena po dogovor
Mirjana
075488670
Leaflet
Кон почеток