Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kicevo od 70m2

42 000 ЕУР

Се продава од: Filip 18 јан. 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Кичево
Продавам стан во Кичево со површина од 70м2 + 5м2 тераса во зградата кај Стар Лопушник.
Станот е во зграда со лифт, на 5ти спрат со ориентација кон југо-исток, располага со две спални соби и просторна дневна соба со трпезарија преку која се пристапува до терасата.
Покрај голема тераса станот има и мала тераса од кујната, купатило и гостинско ве-це.
Исто така станот располага со беспрекорен парно систем кој може да се грее на дрва и струја, со цевки монтирани под паркетот.
Покрај станот има и подрум со големина од 4м2, а зградата располага и со сопствен паркинг.
Станот може да се види во секое време, за повеќе информации контакт телефон:
Владо: 070351007
Филип: 078351046 (Viber/Whatsapp)
Leaflet
Кон почеток