Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALEKS STANOVI

Се продава од: Radmila Josifova Вчера 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Со задоволство ви го претставуваме новиот станбено деловен објект Алекс во Кочани и Ве известуваме дека продажбата е започната.
Становите кои ги нудиме се со различни големини,
од 44 м2 до 100 м2.
За детални информации контактирајте не на телефонските броеви :
☎️ +389 (0) 78 410 580
☎️ +389 (0) 77 986 830
Radmila Josifova
077410580


WhatsApp:
077410580
Кон почеток