Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava dvosoben stan vo kocani atomski zgradi

1 ЕУР

Се продава од: Kiro 01 авг. 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Кочани
se prodava dvosoben stan vo kocani adresa atomski zgradi stanot e so povrsina od 56 metri kvadratni se naoga na 3 sprat atomski zgradi greenje na struja ili drva ima balkom ima podrum tel.077-514-876 Kiro
Leaflet
Кон почеток