Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan del od kuka vo Centar

58 000 ЕУР

Се продава од: Љупка 03 дек. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Кочани
Се продава стан (дел од куќа) во центарот на градот, веднаш спроти стришанска чешма. Нова градба, комплет наместен, дуплекс (депанданс, утилити, дневна со трпезарија и кујна, спална, детска соба, ходник и купатило). Во близина на училишта, болница, игралиште, трговски центар. Флексибилни услови за плаќање.
Љупка
72275675
Кон почеток