Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan del od kuka vo Strisani

44 000 ЕУР

58 000 ЕУР

Се продава од: Љупка Гицова Коцев 15 јан. 08:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Кочани
Се продава стан (дел од куќа) во центарот на градот, веднаш спроти стришанска чешма. Нова градба, комплет наместен, ( дневна со трпезарија и кујна, спална, детска соба, ходник и купатило). Во близина на училишта, болница, игралиште, трговски центар. Флексибилни услови за плаќање.
Љупка Гицова Коцев
72275675
Кон почеток