Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN NA ULICA OHRIDSKA NA 4TI SPRAT KOC

0 МКД

Се продава од: Boban stojmilov 19 септ. 21:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Кочани
INFORMACII NA TELEFON 070 -848-577
Boban stojmilov
070-848-577
Leaflet
Кон почеток