Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 100m2 vo Kocani

Се продава од: 18 мар. 09:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава комплетно реновиран и наместен стан од 100 м2 и подрум 16 м2 во центарот на плоштадот (над комерцијална банка). Цена по договор.

Време за контакт од 17 часот до 22 часот
Leaflet
Кон почеток