Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 75M2 VO KOCANI

Се продава од: Violeta 10 фев. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Кочани
Itno prodavam stan vo kocani. Stanot e na atraktivno mesto i vo odlicna sostojba! cena po dogovor
Violeta
078309268
Leaflet
Кон почеток