Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSTRA STAN OD 86M2 NA PRV KAT VO CENTAR

76 000 ЕУР

Се продава од: Dragi Вчера 22:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
СТАН 86 м2
ТЕРАСА 111 м2 (УПИШАНА У ИМОТАН ЛИСТ)
1 КАТ, ЈУЖНА СТРАНА,
ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ МОЖЕ ПРЕНОС ОДМА
ЛИФТ ОД ГАРАЖУ
ГАРАЖНО МЕСТО
ПАРКЕТ ХРАСТОВ ПРВА КЛАСА
ПРОЗОРИ ЗА 4 СЕЗОНЕ

ЦЕНА ФИКСНА 75.600 еур

ЦЕНА НА СТАН 750 еур м2
ЦЕНА НА ТЕРАСА 100 еур м2
!!!САМО ЗА ОЗБИЉНИ!!!
НЕ Е МОЖНО ДА СЕ ДЕЛИВ СТАН И ТЕРАСА
***ЦЕНА ЗА ПАРКИНГ МЕСТО ПО ДОГОВОР***

Кон почеток