Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 65m2 VO KUMANOVO

0 МКД

Се продава од: filimena bozinovska 13 ноем. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
Se prodava dvosoben prosiren stan na 3-ti kat od 65m2.
Vednas vseliv
Lokacija- do Zelen Pazar nad Apteka" Demetra"
Cena po dogovor

Tel.031 411 299
071 661 681
filimena bozinovska
071 661 681
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации