Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 86m2 na ul.JNA

36 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EXPERT-PLUS 06 мар. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Se prodava stan od 86m2 i podrumski del od 8 m2 , na ul JNA( lokalitet Serava).Stanot se naogja na 2 kat.
Cena 36.000 e

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT-PLUS
tel: 070 748 608
077 790 696
071 316 332
EXPERT-PLUS
070 748 608
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации