Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitet / се продава

0 ЕУР

Се продава од: Orhan 13 јан. 22:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
Shitet banesë prej 58 metër katror në rrugën Zhikica Jovanoviic Shpanac-Kumanovë, hyrja 1 kati i 2 numër 16, banesa është në gjendje perfekte, posedon të gjitha dokumentacionet e mundshme, banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë fjetje, banjo dhe podrum, kontakt 072 229 332 / vetëm në telefon


Се продава стан од 58 квадрати на ул. Жикица Јовановиќ Шпанац-Куманово, влез 1 спрат 2 стан бр. 16. Станот е во перфектна состојба поседува сите потребни документи, станот има салон со кујна спална соба, едно бањо, и подрум, контакт 072 229 332 / само на телефон
Leaflet
Кон почеток