Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 56m2 vo Kumanovo

28 000 ЕУР

Се продава од: Dijana 07 дек. 16:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Куманово
Se prodava namesten stan,renoviran,so klima ured.Stanot e na posleden kat.Ima dnevna soba,spalna,trpezarija,posebno kujna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации