Објавени: септ. 07 2022 03:24

Stan Karap Maala pozadi Gimnazija

ЕУР

ЕУР
Објавени: септ. 07 03:24
Прегледи: 3849
Se prodava namesten stan od 70m2 I podzemna garaza od 21 m2 na ulica Ljupco Arsovski Tabak (Karap Maala - pozadi Gimnazija) . Za povekje informacii na: 071 291 022 Predrag
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации