Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 63m2 vo Kumanovo

Се продава од: Predrag Gievski 24 јан. 00:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
Prodavam stan 63 m2 na ulica Strasko Arsovski bb 4/3 Kumanovo pozadi Monopol. Cena po dogovor
Predrag Gievski
071 346 579
Кон почеток