Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kumanovo

33 000 ЕУР

Се продава од: Margarita 21 ноем. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
Се продава стан со паркинг во градба во финална фаза на локација стара трафостаница Куманово градба од козјак
Margarita
078343293
Leaflet
Кон почеток