Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kumanovo

Се продава од: Dejan 05 фев. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
Se prodava stan vo Kumanovo, ul.Oktomvriska Revolucija br.86 (na kej sproti igraliste za deca).
Stanot e 85m2, trosoben i e na 4ti kat, a ima i podrum od 6m2. Zgradata ima 5 kata i lift.
Cena na stanot e 650 E/m2 (prazen) ili 685 E/m2 (namesten)
Leaflet
Кон почеток