Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vselivi stanovi Ramstore Treta MUB

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bildmaks Dooel 30 окт. 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Bildmaks Dooel

4 Огласи во продавницата

Kombinirana gradezna masina 0 МКД
Mikser Mercedes-Benz Actros 0 ЕУР
VW Passat dizel 2.0 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Локација
Куманово
Вселиви станови инвеститор Билдмакс Дооел на ул.Трета Македонска Ударна Бригада ,локалитет маркет Рамстор-Куманово.
Становите се изградени со високо кавалитетни материјали и застапеност на сите стандарди:eнергетска ефикасност на фасади и подови ,преградни sидови со висока термичка и звучна изолација.
Квадратура на станови 55 м2 ,82 м2.
Купувачите имаат можност за уредување на станови по свои потреби и идеи.
-Купувачите имаат можност за поволно банкарско кредитирање.
Во зградата има обезбедено 2 лифта и има обезбеден паркинг простор.За подетални информации јавете се на 071276477 .
Билдмакс Дооел.
Bildmaks Dooel
071276477
Leaflet

Bildmaks Dooel

4 Огласи во продавницата
VW Passat dizel 2.0 0 ЕУР
Mikser Mercedes-Benz Actros 0 ЕУР
Kombinirana gradezna masina 0 МКД
Кон почеток