Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 70m2 vo Makedonski Brod

0 МКД

Се продава од: Silvana 22 авг. 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Македонски Брод со површина од 70m2
Цена по договор.
Silvana
077842350
Leaflet
Кон почеток