Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

se prodava

100 000 ЕУР

Се продава од: jovanka sekuloska 19 јул. 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
stanot e so 3 spalni,golema dnevna so trpezarija i kujna,kupatilo,ostava(spaiz),golem hodnik,3 terasi,podrum ,komletno namesten i e so parno na struja
jovanka sekuloska
075445727
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации