Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 31m2 vo Makedonski Brod

10 000 ЕУР

11 500 ЕУР

Се продава од: gjorgi 27 мај 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo makedonski brod od 31 m2 vo centarot na gradot.
Kompletno renoviran nov pod ,dograma,vrati,struja,zidovi i plafon .
tel:078-215-789 Gjorgj ima I mesto za dogovr na cena
Leaflet
Кон почеток