Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centarot na M Brod

20 000 ЕУР

Се продава од: Ilo 13 мар. 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo centarot na gradot. Stanot se sostoi od (2sobi, kujna, kupatilo I podrumska prostorija od 10-12m2). adresa: ulica marsal Tito stan 15 makedonski brod. contact: 071-379-402 I 078-804-988 ime : ilo cena: 20000eura
cenata ne e fiksna.
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Leaflet
Кон почеток