Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Moderno opremen stan od 75m2

100 000 ЕУР

Се продава од: Gordana Garbin 29 ноем. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Неготино
Stan vo samiot centar na Negotino, na drugi kat, detalno opremen od specijalna dizajnerska kuca od Skopje.
So stanot vkluceno e parkirno mesto vo garaza i podrumska ostava.
Ima dve sobi, kupatilo, kujna , trepezarija i dneven prestoj.
Podno greenje, klimatizacija, blindo zastitna vrata i alarmni sistem.
Vo samata zgrada na prizemje ima i detska gradinka.
Gordana Garbin
 
00 385 913897784
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации