Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renoviran stan vo Negotino

0 МКД

Се продава од: vesna 29 јул. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Неготино
Nova blendirana vrata, renovirana kompletna kujna i kupatilo.
dve tarasi so plocki.
Ima i garaga 20kvadrati

Cena på dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации