Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

67m2 stan vo Ohrid

0 МКД

Се продава од: физичко лице 22 мај 20:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Целосно реновиран стан. Станот има дневна со кујна и трпезарија, спална соба, детска соба, купатило и убав поглед на целиот град на (5ти) кат.

контакт: 072-242-375
физичко лице
072242375
Leaflet
Кон почеток