Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA JURIS JUZEN STAN VO CENTAR

983 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД Вчера 09:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS STANOVI VO GRADBA 620 ЕУР
AGENCIJA JURIS-TROSOBEN STAN POVOLNO 45 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS POVOLNO STAN 37 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS VIKENDICA SO PREKRASEN POGLED -
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
СТАНОТ Е НА 2-КАТ.
ВО ЗГРАДА ПЕЧИЈАРЕ, СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН.
ЗА ЦЕНАТА МОЖЕ ДА СЕ ПРЕГОВАРА.
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
Агенција Јурис Охрид
Visit our store page
ул.Димитар Влахов бр.6а Охрид Show on the map
0038970342332
https:///
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
0038970342332
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS STAN 1 KAT JUZEN 650 ЕУР
AGENCIJA JURIS-POVOLNO NOV STAN 37 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN VO CENTAR 44 900 ЕУР
AGENCIJA JURIS TROSOBEN STAN 50 000 ЕУР
Кон почеток