Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA JURIS-POVOLNO NOV STAN

37 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД 24 јан. 09:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS POVOLNO STAN 37 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS KUKA 85M2 82 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN NASPROTI OPSTINATA 43 000 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС STAN NA PRIZEMJE 40 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Stanot e 55m2,dnevna so kujna i trpezarija,spalna i kupatilo.
Stanot e 3-sprat.
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
Агенција Јурис Охрид
Visit our store page
ул.Димитар Влахов бр.6а Охрид Show on the map
0038970342332
https:///
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
0038970342332
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
АГЕНЦИЈА ЈУРИС STAN NA PRIZEMJE 40 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN VO CENTAR 44 900 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN SO DVE SPALNI 53 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN 61m2 NASELBA Sv.Stefan 860 ЕУР
Кон почеток