Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA JURIS STAN 1 KAT JUZEN

650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД 24 јан. 09:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS TROSOBEN STAN OHRIDATI 75 000 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС STAN POVOLNO -
АГЕНЦИЈА ЈУРИС STAN NA PRIZEMJE 40 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN SO POGLED NA EZERO 1 200 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
СТАНОТ ИМА ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА И ЕДНА СПАЛНА.ИМА ПРОСТОР ЗА ДЕТСКА.
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
Агенција Јурис Охрид
Visit our store page
ул.Димитар Влахов бр.6а Охрид Show on the map
0038970342332
https:///
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
0038970342332
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS-TROSOBEN STAN POVOLNO 45 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS KUKA POVOLNO VO OHRID 56 500 ЕУР
AGENCIJA JURIS POVOLNO STAN 37 000 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СТАН СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО -
Кон почеток