Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Agencija Juris stanovi na ul Dame Gruev

950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД 25 ноем. 18:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS JUZEN STAN VO CENTAR 1 000 ЕУР
Agencija Juris dve garazi vo Centar 45 000 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС-СТАН ВО ЦЕНТАР 44 900 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА СТАН ХРИСТО УЗУНОВ 73 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
трите станови се на едно место на секој спрат има стан.
приземје,два спрата и поткровје.
може и целосен објект.
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
 
0038970342332
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS STANOVI VO LAGADIN 0 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СТАН СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО 0 ЕУР
AGENCIJA JURIS POVOLNO STAN 37 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS VIKENDICA VO N RACA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации